Aspiré wellness camp

31.05-02.06.24
Prangli saarel

Oled oodatud ühinema meiega maagilisel Prangli saarel, kus toimub 31. mai kuni 2. juuni Aspiré Wellness Camp. See on kolmepäevane Camp, mis pole spordilaager ega ka retriit, vaid kahe segu – ikka nii, nagu meile meeldib teha! Registreeru SIIN!

Meie Camp ühendab endas mitmekesiseid tegevusi, mis aitavad sul leida tasakaalu ja rahu igapäevaelu keskel. Programm hõlmab jooga, pilatese, poksi ja meditatsiooni tunde, mis on kohandatud kõigile osalejatele, olenemata nende kogemustasemest. Lisaks toimuvad praktilised töötoad, mis annavad sulle võimaluse süvendada oma teadmisi ja oskusi tervisliku eluviisi osas.

Majutume maalilise mere ääres, kus vaid 500 meetri kaugusel saab suplemas käia. Õhtuti ootab sind lõõgastav saunaelamus, mis aitab sul lõdvestuda päeva jooksul kogunenud pingetest.

Registreeru juba täna SIIN, et tagada endale koht ja alustada suve ühe mõnusa wellness nädalavahetusega! Maksumus on vaid 195€ ja hinnas on kõik, alates transpordist kuni majutuse ja söökideni.

We can’t wait to see you there!

PS! 31.05 on on minemine kahe praamiga, sest kõik ei jõua töölt/koolist varem. Vali registreerimise vormis kellaaeg, kummaga Sina kindlalt üle tuled. Ostame Sulle selleks ajaks piletid. Võimalusel proovi tulla varasemasega.

Tagasi tuleme kõik koos 02.06 13:30.

empowered women empower women

Treeningud: jooga, pilates, poks + HIIT, meditatsioon

Workshops: Accountability Buddy ja muud!

Extra: saunaõhtu LUMIga, ujumine, Prangli avastamine jalgratastega

Registreeru täna juba SIIN!

TEGEVUSED

MAJUTUS Jäätma talus

meie koostööpartnerid